گناه

سلام.

این همه گناه تو دنیا هست

اما

چرا

دروغگو دشمن خداست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*************

سینه مالامال درد است ای دریغا مرهمی

/ 24 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
س ا غ ر

پیامبر اکرم (ص) فرمودند: خدا وند به جوانان عبادت پیشه نزد ملائکه اش افتخار میکند و به آنها میگوید بنده ام را بنگرید که برای من خواسته های نفسش را کنار گذاشته است.

س ا غ ر

پیامبر اکرم (ص) فرمودند: خدا وند به جوانان عبادت پیشه نزد ملائکه اش افتخار میکند و به آنها میگوید بنده ام را بنگرید که برای من خواسته های نفسش را کنار گذاشته است.

سید محمد حسین روان بخش

سلام رفتار من عادی است اما نمی دانم چرا این روزها از دوستان و آشنایان هرکس مرا می بیند از دور می گوید : این روزها انگار حال و هوای دیگری داری! اما من مثل هر روزم با آن نشانیهای ساده و با همان امضا ، همان نام و با همان رفتار معمولی مثل همیشه ساکت و آرام این روزها تنها حس می کنم گاهی کمی گنگم گاهی کمی گیجم حس می کنم از روزهای پیش قدری بیشتر این روزها را دوست دارم گاهی - از تو چه پنهان - با سنگها آواز می خوانم و قدر بعضی لحظه ها را خوب می دانم این روزها گاهی از روز و ماه و سال ، از تقویم از روزنامه بی خبر هستم حس می کنم گاهی کمی کمتر گاهی شدیدا بیشتر هستم حتی اگر می شد بگویم این روزها گاهی خدا را هم یک جور دیگر می پرستم قیصرامین پور

نقطه چین...

سلام .. از اونجايي كه حسود هرگز نياسود ، دروغگو هم دشمن خداست !![زبان]

نقطه چین...

سوسول شدي آقاي پدر .. تاييد ميكني كامنتارو! ..

بابایی

سلام وقتی کسی دروغ میگه برای اینکه دروغش لو نره مجبور میشه هر گناه دیگه ای بکنه برای همین دشمن خدا میشه راستی این وبلاگ شخصیه یا مال دانشگاهه؟

linda

خیلی بدجنسی![چشمک]

.........

لیندا :خیلی بد جنسی سمیرا :ای بابا نقطه چین:سوسول شدي آقاي پدر الهام توت فرنگی :خوبی تو؟؟ دوست:دلم داره می ترکه

بي نقطه

سلام حاجي بيكاري فنگ ميندازي؟ حالا اگه دروغگو دشمن خدا نبود شما درغگويي رو مي پسنديدي؟ جالب اينجاست كه با وجود اين همه دشمن خدا ولي خدا هنوز شكست نخورده و داره با دشمنانش مدارا مي كنه. براي همينه كه خدا هميشه دوست داشتنيه. به قول استاد پناهيان: الهي فدات بشم من خدا جونم!