لایحه هدفمند کردن گداها

سلام.

- این روزا بحث مسخره هدفمند کردن یارانه ها تو دهنه همه داره میچرخه. چیزی که من تو این چند روز دیدم این بوده که هیچ کدوم از اقشار مردم راضی به اون نیستند.

البته مردم در مختصات و معادلات آقایون محلی از اعراب ندارن. یعنی تو این چند ساله هیچ وقت نداشتن. بگذریم ...

- چند روز پیش شنیدم مجلسیا دولت رو زیر سئوال بردن که چرا بدون هماهنگی به کشور دوست و برادر بولیوی 280 میلیون دلار کمک بلا عوض کرده. پیگیرش نشدم که دولتیا چی جواب دادن که صد البته سابقه درخشانشون تو این چند ساله نشون داده که چیزی جز شر و ور جواب نمیدن. البته اگه در مقام پاسخ باشن. نه که مثه خیلی وقتا کل نظام رو به .... حساب ...

- - وقتی ملت عرب که نه زبان مشترک نه دین مشترک نه آیین مشترک نه راه و منش مشترک نه ... (از این قوم شیعیان لبنان رو فاکتور بگیرید) با ما ندارن به مردم مظلوم و بی دفاع ما ترجیح داده میشن برای تامین هزینه خرید اسلحه و بمب و مهمات و پر کردن جیب سرانشون راهی جز هدفمند کردن یارانه ها نمیمونه.

- - - فحش و فضیحت برادر و دوست بی دفاع و مظلوم فلسطینی که تو کشور عزیز امارات نصیبه منه ایرانی که عامل بدبختی خودشون میدونستند میکرد هنوز تو گوشم صدا تو فکر تزلزل و تو دلم کینه بهمراه داره.

******

خدا قسمت کنه آقا بطلبه دارم میرم ....

نایب الزیاره ایم ایشالا

/ 22 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Shohreh

اب كه از سر بره چه يه وجب چه هفت كله

مطهره

زیارت قبول به امام رضا سلام منو هم برسون

یوسف

کینه دل رو سیاه می کنه... نگفتی کجا طلبیدن... اما همه رو دعا کن که آدم بشن... دیده بان برج مینو

سیدمحمد حسنی زاده

اولا: فکر کنم برای شما هم محرز/ض/ظ شده باشه که رأیی که احمدی نژاد آورد از راخه تقلب نبوده. و می دانید که تقلب یک چیز است دروغ و تهمت و افترا و غیبت چیز دیگر. و دیدیم که بسیاری از اون چیزایی که شما تهمت خواندیدشان واقعی از آب درآمدند! روی این حوزه حرفی برای گفتن باقی نمانده. اگر تهمت و افترا باعث کسب آرا میشد آقای موسوی باید نفر اول انتخابات می شد نه احمدی نژاد ثانیا: دلجویی آقا از جمیع کسانی بود که در آن حوادث به قول شما هجمه‌ای به آنها وارد شد که خود احمدی نژاد مورد بیشترین هجمه ها قرار گرفت. در پازل حکومت احمدی نژاد رییس جمهور قانونی مملکت است. ثالثا: جرم و جنایتهای آقابیان!؟ منظورت چیه؟ برخورد با متحلفان و تخطی کنندگان از قانون رسمی و جاری کشور وظیفه نهادهای امنیتی است. البته آنهایی که در لباس قانون هم خط قرمزها رو رد می کنند هم برخورد صورت گرفته و کسی منکر آن نیست. نمیدانم از چه کسی و با چه هدفی دفاع می کنید!

دفتر كاهي

من تا حالا فكر مي‌كردم مسلمون و مؤمني. نمي‌دونستم مخالف احمدي‌نژادي!!!!!!!!!!!

مهر

وطن یعنی عرب را چاق کردن... معلم های خود را داغ کردن... وطن یعنی خرید تاید و شامپو... وطن یعنی رئیس جمهور هالو... وطن یعنی صف نون و صف شیر ... وطن یعنی همش درگیر درگیر... وطن یعنی همین بنزین، همین نفت.. همین نفتی که توی سفره ها رفت ... وطن یعنی که اصلاحات "چینی"... وطن یعنی که روی خوش نبینی ... وطن یعنی همین آیینه دق ... وطن یعنی خلایق هر چه لایق