علیکم بلمتون

سلام.

خاصیت آینه اینه که انعکاس هر چیزی رو میتونی توش ببینی ولی برعکس.

دست راست رو چپکی میبینی و دست چپ رو راستکی.

=============

یادش بخیر

اون روزا یه استاد داشتیم که هم خیلی قبولش داشتم هم دوستش. شعاری داشت که همیشه به من متذکر میشد.

علیکم بالمتون لا بالحواشی

سفارش میکرد که به اصل مطلب بپردازیم و از سر خوردن در سرازیری حواشی بپرهیزیم.

==============

 

در این چند ساله ریاست آقای احمدی نژاد شعار استاد رو تو آینه میبینم.

علیکم بالحواشی لا بالمتون

پرونده سازی

جار و جنجال

هیاهو

تهمت

توهم

غاز بودن مرغ خودمان و مرغ بودن غاز همسایه

لجبازیهای بی خودی

و

از همه مهمتر

دشمن خدا بودن. 

دروغگو

 

/ 18 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لیندا

غاز بودن مرغ خودمان و مرغ بودن غاز همسایه اینو موافقم اساسی[نیشخند]

مسافر

در یک کلام نابودی هر چه رشته بودیم.یعنی همه ی اینا بی برنامه است ؟؟؟

سیدمحمد حسنی زاده

سلام ( امروز دسترسی به اینترنت دارم) 1) احمدی نژاد مگه چی گفت؟ دو تا سوال کرد. گفت فرزندان آقای هاشمی و ناطق چه کار می کنند؟! حکم که نداد! ضمنا گیریم که هیچ پرونده ای در دادگاه نداشته باشند این آقایان ولی عملکرد و کارهایشان را که می بینیم! خدا خیرت بده اینجا تو این استان یه پاپتی که هیچ کسی رو الا طایفه اش نداره با یه تهدید یا تطمیع کل پرونده اش رو برعکس می کنن. بعد انتظار داری برای افراد با نفوذی در اون سطح به این راحتی ها دادگاه تشکیل بدن؟! 2) اگر منظورت از جنجال اون دو جمله ی احمدی نژاد بود آره جنجال رو اون درست کرد اما فکر نکنم اون دو جمله رو جنجال فرض کنیم اما سیل دروغ ها و تهمت ها و توهین ها رو کنار بگذاریم! اخوی سخنرانی مشهد آقا رو دوباره بخون! 3) و البته اشاره کرد که در موارد اختلاف هاشمی و احمدی نژاد نظرش به احمدی نژاد نزدیک تر است. 4) علی آقا انصافا ما ها مگه از انتخابات 84 مخالف هاشمی نبودیم؟ مگه قبل تر از اون به رفتارها و عملکرد هاشمی انتقاد نداشتیم؟ همه مون منتظر بودیم ببینیم کی جیگرش رو داره بیاد صاف جلوی هاشمی بایسته. چرا بعد از انتقاد از امپراطوری خاندان هاشمی اینطور عقبگرد کردید

سیدمحمد حسنی زاده

؟ 5) اگر احمدی نژاد علنا نمی گفت که اون سه تا یک طرف هستند و خودش هم یک طرف آیا شما خودتون به این نتیجه نمی رسیدید؟! مناظرات اون سه نفر رو با هم دیگه ببینید، میتینگ هاشون رو ببینید و حرفهاشون رو بارخوانی کنید. اگر مردم نسبت به احمدی نژاد بی اعتماد شده بودند که بش رای نمیدادند داداش! 6) نفی نمی کنیم دیگران را. رضایی فرمانده جنگ نبود، فرمانده سپاه بود! مثل اینکه آن زمان ارتش هم بود ها! فرمانده جنگ، فرمانده کل قوا است. ضمنا رضایی پا رو از فرماندهی جنگ جلوتر گذاشت. گفت کشور را سپاه اداره می کرده! این وسط امام و رییس جمهور و دولت و ... پشم بودن؟ 7) منکر وجود آدم های تندرو در هیچ لباسی نیستم، منتها وجود این آدم ها رو نباید به وجود کسی گره زد! از 1/1/1 بودند و تا اخر هم خواهند بود. شخصیت بعضی ها اینطوریه دیگه! ولی وقتی به یک قشر نسبت میدیدشون، تمام افراد اون قشر رو با یک چوب روندید که این خلاف عقل و شرع است. 8) مورد 7 در مورد من که مصداق نداشت! 9) بحث در مورد محبوبیت و مشروعیت و مقبولیت و ... همیشه بوده و خواهد بود. در همه حکومت ها و نظام ها همینطوره. کم و زیاد هم داره. اتفاقا وجود این بحث ها نشان

سیدمحمد حسنی زاده

پویایی فضای فکری و سیاسی جامعه است. 10) بی انصافی محض است که احمدی نژاد را آنقدر بکوبید که تهش صد رحمت به بنی صدر در آید! صحبتهای رهبر و میتونید در این زمینه بخونید.

مطهره

علیکم بالمتون لا بالحواشی سفارش میکرد که به اصل مطلب بپردازیم و از سر خوردن در سرازیری حواشی بپرهیزیم.

مامان آراد

سلام این روزها کار همه شده حرص و جوش خوردن البته نه همه ی همه . به اسم دین مردم رو بدبخت کردن و همه چیز رو به خدا و پیغمبر ربط میدن ولی خودشون به هیچ عنوان پایبند به چیزهایی که میگن نیستن . چرا مردم کبک شدن و چرا از یه مشت آدم دروغگو برای خودشون بت ساختن . دینی که قبول دارین البته نه دین اینها دین اسلام واقعی کدوم یکی از این کارها رو تایید میکنه .

smbmsh

سلام دوستان سینه چاک رهبر حالا یه مقدار در این مورد تخفیف دادن و اومدن شدن سینه چاک احمدی نژاد شاید این هم یه برنامه برای هدفمند کردن افکار باشه من دوست دارم دو سه مورد از اون تهمت ها و دروغ هایی که به رئیس جمهور قبل از انتخابات نسبت داده شده رو بدونم. اگر بگید ممنون می شم. این دروغ ها و این تهمت ها کجا مطرح شدن؟ توی تلویزیون ملی و در برنامه ای که میلیون ها نفر در داخل و خارج از کشور دارن می بینن؟ بنیاد شهید رو کی توی تلویزیون به لجن کشید؟ این هم از روی دلسوزی برای نظام بود؟ این هم جهت دلجویی از خانواده شهدا بود؟ من کاری به هیچ کدوم از کاندیداها ندارم ولی آقایونی که ادعای دین داری و مذهبی بودنتون گوش فلک رو کر کرده، کدوم یکی از صحبتهای آقا محمود در جهت رضای خدا، رضای خدا تو سرمون بخوره، در جهت تقویت نظام بود؟ یا فقط جهت جمع آوری رای به هر طریقی اون حرفها زده شد؟ بعد از انتخابات هم که دیگه جریانات مشایی گواه بر خیلی چیزها بوده و هست و ادامه خواهد داشت.