مثلث

سلام.

چند صباحیست که در کشورمان اوضاع به خوبی سپری نمیشه.

هر روز شاهد درگیری و اجتماعات و تظاهرات و ... هستیم.

سران فتنه ای که عموماٌ از اونا یاد میشه سه ضلع مثلثی هستند که از قبل و بعد از انتخابات مدام درگیر بودن و متاسفانه اختلافات رو از لایه حکومت به بدنه جامعه کشوندن.

آقای احمدی نژاد که بنظر من آغازگر بازی بود از شب مناظره بصورت علنی و در رسانه ای ملی آتش فتنه رو روشن کرد و میر حسین و کروبی بر این آتش بنزین سوپر دولوکس ریختند.

این وسط یک ضلع مثلث که قرار بود سپر بلای ولایت باشه در مقابل توهین ها و شعارهای بسیار تند بر علیه رهبری جا خالی داده و جای خود رو خالی کرده.

دلیل هم داره

هر 4 نامزد انتخابات میدونستند که احمدی نژاد ریس جمهوره. 

احمدی نژاد هم میدونست که جایگاه و پایگاه مردمیش بعد از انتخابات (مثل دور قبل) خیلی محکم نیست. پس چاره ای نداشت جز اینکه تفرقه بیندازه تا حکومت کنه.

اگه قراره سران فتنه مجازات یا محاکمه یا هر بلایی سرشون بیاد قطعاٌ نقش آقای احمدی نژاد کمرنگتر از بقیه نیست.

و در آخر

اگر پاره کردن عکس و تمثال حضرت امام توهینی بزرگ است (که است) پس شکستن شیشه ها و پرت کردن پاره های آجر و فریاد و هیاهو در حسینیه جماران در جلو چشمان خانواده اش اهانت به روح مطهر آن بزرگ مرد نیست؟

 

/ 24 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهکامه

بستگي داره شايد پسران زميني مجنون باشند اما كار مهم را ليلي انجام ميدهد كار مجنون چشم گفتن است[بغل]

مهکامه

راستي امكانات جانبي من رو ديدي چندتاش جديده[لبخند][نیشخند]

محمدرضا

سلام من هم کاری به محمدعلی ندارم مساله ولایت فقیه حداقل برای من بسیار روشن است. کاری به بقیه ندارم که شعارشان از ته دل است یا خیر. ولایت فقیه را می شناسند یا خیر، اثبات شده است یا خیر. ضمناً بسیار هم روی این قضیه تعصب دارم. مرگ بر ضد ولایت فقیه ( هر خری که می خواد باشه)

مطهره

اگر پاره کردن عکس و تمثال حضرت امام توهینی بزرگ است (که است) پس شکستن شیشه ها و پرت کردن پاره های آجر و فریاد و هیاهو در حسینیه جماران در جلو چشمان خانواده اش اهانت به روح مطهر آن بزرگ مرد نیست؟ اولا چرا الکی تهمت می زنی من خودم کاملا در جریان هستم کاریت بنزین میرحسین در جریان سفرهای تبلیغاتی صفر شده بود و اصلا برای این کارا بنزین نداشت اونم سوپر دولوکس بنزین آزاد هم خیلی گرون هست نمی صرفه بعدش هم نقش آقای احمدی نژاد نه اگر اون آقایون نقش بازی می کردن و از جایی دستور می گرفتن ولی این آقای دکتر خودش کارگردان این برنامه هاس فعلا کار دارم تا بعد بای چرا تهمت میزنی ؟

محمدحسین

[ماچ]

مهسا

سلام داداش امتحانا که کماکان شروع خواهد شد. و اما شماو این پستتون.هممون از همون اول می دونستیم که سر همه ژیکان ها به سمت رهبریه. موسوی و کروبی و احمدی نژاد مترسک بودن.شما نمی دونستی این قضیه رو؟ سر بزن آپم

محمدرضا

راستی هاشمی اصلاَ در قضیه فتنه دخالتی نداشت!!! مربع می کشیدی بهتر نبود؟؟؟!!!

سيد ابراهيم

روشن شدن آتش فتنه با احمدی نژاد ؟؟؟ احمدی نژاد نقص دارد ولی الحق و الانصاف روشن کننده آتش فتنه نبود. پس نقش بی بی سی و فاکس نیوز و العربیه تو این فتنه چیه؟