س و خ ت

سلام.

چراغ آمپر بنزین ماشینم روشن شده

- خبرهای ساعت 10 شب را بعد از یک روز نفس گیر کاری از رادیو استماع میکنم. سردار رویانیان خبر از ماهیانه 80 لیتر بنزین ایضاً با کلی منت (که از خصوصیات روحی ایشان است) 20 لیتر سهمیه نوروزی نوید میدهد.

- صبح با نشاط شما بخیر و شادی. خبرهای ساعت 10 از قول سردار رویانیان خبر از ماهیانه 60 لیتر ایضاً .... نوید میدهد. (چرخش شبانه)

- ماشینهای عظیم نفتکش از انبار نظامیه اهواز جاده را بند آورده اند. 90% شان پلاک عراقند.

- فاصله 9 ساعته بصره تا بغداد یادش بخیر. مسیرهای دسترسی مملو بود از نفتکشهایی که از دوست و همسایه و برادر ایران گازوییل حمل میکردند.

- عزیزی میگفت. اگر نفت و گاز و سوخت و ... را کشورهای دوست و همجوار گرانتر میخرند چرا به آنها نفروشیم؟ در ذهن تصور میکردم که اگر پدرم با من چنین کند من چه حسی باید نسبت به او داشته باشم.

- ریس دولتمان هوس ها کرده. اصلاً به کسی چه مربوط است چند بچه کافی ست. و این است که ما ظرفیت 150 میلیون جمعیت را داریم. پس تا الان کمربندها را بسته بودید. از حالا به بعد شل کنید (کمر بند را).

چراغ آمپر بنزین ماشینم روشن شده. داری یه چند لیتر قرض بدهی؟ 

/ 25 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مطهره

smbmsh ۸:۱٦ ‎ق.ظ - یکشنبه، ۱٩ اردیبهشت ۱۳۸٩دکی برنامه هاش رو با ... هماهنگ کرده تو حق ایراد گرفتن نداری حتی اگه چراغ آمپر خودتم روشن بشه

لیندا

من یه سوال فنی برام پیش اومده: ابن خانم مطهره از خودش نظر نداره که هر دفعه میاد نظرات smbmsh رو کپی می کنه؟؟!![سوال]

ناهید

از درخت شاخه در آفاق ابر، برگ های ترد باران ریخته! بوی لطف بیشه زاران بهشت، با هوای صبحدم آمیخته! نرمو چابک،روح آب می کند پرواز همراه نسیم، نغمه پردازان باران می زنند، گرمو شیرین هر زمان چنگی به سیم! شاید از این تیرگی ها بگذریم. ره به سوی روشنایی ها بریم. می روم،شاید کسی پیدا شود، بی تو،کی این قطره دل ،دریا شود؟ اپم

فرشته

سلام دوست خوبم وب سایت یکی یکدونه دختر را نیز به لیکتسان خود اضافه کنید بعد به من اطلاع بدید تا شما را به جمع دوستانم اضافه کنم با تشکر از محبت شما فرشته مدیر وب سایت یکی یکدونه دختر http://onlychild.mirnezami.com/

شیما

آنچنان نمای که هستی یا چنان باش که مینمایی .................

شیما

نمیدونم درست گفتم یا نه ولی منظورم همین بود

مطهره

من یه سوال فنی برام پیش اومده: ابن خانم مطهره از خودش نظر نداره که هر دفعه میاد نظرات smbmsh رو کپی می کنه؟؟!! مفتشی /؟